Atribuită Cumpărare directă

hotspot unifi ac lr - 1 buc cablu f/utp schrack - 33m canal cablu 25x16 - 4 m mufe rj45 - 2 buc

Număr anunț
DA26809007
Autoritate contractantă
CSEI MARIA MONTESSORI (CUI 4515450)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI 13146610)
Cod CPV
32571000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699,16 RON
Valoare atribuită
699,16 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699,16 RON

din 699,16 RON estimat