Atribuită Cumpărare directă

5210 Dermofarm loțiune dezinfectanta mâini 5L 60*127.17 lei - 55090 Nufăr dezinfectant universal 5L, 50*43.2 lei - 5250 Dermofarm loțiune dezinfectanta suprafete 5L, 10*127.17 lei - 4970 Farmec Sapun lichid antibacterian la 5L, 10*35 lei

Număr anunț
DA26812136
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.411,90 RON
Valoare atribuită
11.411,90 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.411,90 RON

din 11.411,90 RON estimat