Atribuită Cumpărare directă

Santuri pererate de tip trapezoidal cu baza de 0,30 m , inaltime 0,40 m , grosime pereu 8 cm , cu margine rasfranta ,beton C25/30 peo lungime de 600 m Podete - accese locuinte - 6 bucati - placa betonata cu lungimea de 4,50 m , latimea de 2,10 m , grosimea placii de 0,15 m , beton C25/30 , placa armata cu plasa de sirma STBN s10/100/100 . accesul se va proteja cu parapeti din beton cu dimensiunile 120x0,40x0,25

Număr anunț
DA26826110
Autoritate contractantă
COMUNA LOGRESTI (CUI 4813456)
Furnizor / câștigător
CRYSYCLUB SRL (CUI 23197778)
Cod CPV
45262300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.000 RON
Valoare atribuită
69.000 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.000 RON

din 69.000 RON estimat