Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia servicii de asigurare prin incheierea unei polite de asigurare de incendiu si alte calamitati, a cladirii Caminului Cultural Vulturu si a bunurilor aferente acestuia, situat in comuna Vulturu, judetul Vrancea, aflat in propietatea UAT Comuna Vulturu, Judetul Vrancea.Asiguratorul va furniza servicii de asigurare de incendiu si alte calamitati a cladirii Caminului Cultural Vulturu si a bunurilor aferente acestuia, situat in Comuna Vulturu, Judetul Vrancea, aflat in propietatea Unitatii Administrativ Teritoriale Comuna Vulturu,Judetul Vrancea, care să cuprindă acordarea de despagubiri in cazul pagubelor materiale provocate de urmatoarele evenimente:incendiu;traznet;explozie;caderea aparatelor de zbor;inundatie;furtuna si ploaie torentiala;alunecare si/sau prabusire de teren;greutatea statului de zapada;cutremur de pamant;avarii la instalatii de apa, canalizare sau incalzire centrala;furt;vandalism;riscuri politice;caderi de corpuri;unda sonica;loviri de catre vehicule;inundații de la vecini.Se va preciza suma asigurată.Franciza : maxim 2% din totalul sumei asigurate pentru riscul de cutremur, 0 (zero) la celelalte riscuri. Asigurarea de incendiu si alte calamitati a cladirii Caminului Cultural Vulturu si a bunurilor aferente acestuia se va incheia pe o perioada de 12 luni, incepand cu data de 17.11.2020 până la data de 16.11.2021.
- Număr anunț
- DA26811222
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.752 RON
- Valoare atribuită
- 1.752 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.