Atribuită Cumpărare directă

PACHET FIRE SUTURA OFTALMOLOGIE 1. Fir MATASE 8/0 AC SPATULAT 3/8 DUBLA ARMARE 12*30 LEI/FIR 2. FIR MATASE 8/0 AC SPATULAT 3/8 DUBLA ARMARE 12*30LEI/FIR 3. FIR PGA 6/0 AC SPATULAT3/8 DUBLA ARMARE 24*30.00LEI/FIR 4. FIR PGA 5/0 AC ROTUND 3/8 24* 8.00LEI/FIR

Număr anunț
DA26808323
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.632 RON
Valoare atribuită
1.632 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632 RON

din 1.632 RON estimat