Atribuită Cumpărare directă

Isoftalaldehida 99%, 5g BUC 1.00 Tetrabutylammonium chloride hydrate, 96% - 5g BUC 1.00 1,10-Phenanthroline-5,6-dione, 98% - 1g BUC 2.00 Bathophenanthroline 99%, 5g BUC 1.00 Europium(III) oxide, 99.99% - 5g BUC 1.00 Nickel(II) bromide hydrate, 50g BUC 1.00

Număr anunț
DA26817638
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.763 RON
Valoare atribuită
3.763 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.763 RON

din 3.763 RON estimat