Atribuită
Cumpărare directă
Numar articol Nume produs Cantitate Unitate Pret bucata Total fara tva 1 Prosop hartie alb 2 strat x 108m pt. dispenser Papernet Buc 60.00 9.17 550.20 2 Laveta microfibra, 40x40 cm Buc 10.00 3.60 36.00 3 Matura de interior cu maner metalic Scotch-Brite BUC 10.00 25.77 257.70 4 Detergent geamuri 5000ml Avias Buc 2.00 22.20 44.40 5 Solutie geamuri cu pulverizator 750ml Rivex BUC 2.00 9.57 19.14 6 Saci menaj 240l (110x125) 10/set ROLA 10.00 12.24 122.40 7 Biblioraft A4 PP 75mm Forster Buc 20.00 8.12 162.40 8 Intercalator 10,5x24cm 100/set SET 2.00 8.90 17.80 9 PageMarker 20x50mm 4 culori/set 160 file briliant Info Notes SET 4.00 4.92 19.68 10 Tava documente 3/set Office SET 2.00 35.60 71.20 11 Banda cauciuc 100g/punga Buc 1.00 4.74 4.74 12 Aparat banda corectoare 4.2mmx6m Tombow BUC 2.00 7.66 15.32 13 Roller varf cilindric 0.3mm Schneider Xtra 803 BUC 10.00 3.50 35.00 14 Pix Schneider K15 BUC 9.00 2.32 20.88 Valoare fara T.V.A. = 1,376.86 LEI
- Număr anunț
- DA26807991
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 CUZA VODA (CUI 29481301)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.376,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.376,86 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.