Atribuită
Cumpărare directă
Examen clinic - 16 persoane Examen ORL - 12 persoane Glicemie - 16 persoane Examen Neurologic - 12 persoane Examen Oftalmologic - 16 persoane Examen Psihologic - 12 persoane EKG - 12 persoane Aviz de Medicina Muncii - 16 persoane Investigatii suplimentare: - Hemoleucograma completa - 16 persoane - Colesterol seric total - 16 persoane - Trigliceride serice - 16 persoane - TGO - 16 persoane - TGP - 16 persoane - Spirometrie - 16 persoane - Calciu ionic - 16 persoane - Calciu total - 16 persoane - Creatinina - 16 persoane - Magneziu - 16 persoane - Acid uric - 16 persoane
- Număr anunț
- DA26815455
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- MEDIC PREV SRL (CUI 12072671)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.208 RON
- Valoare atribuită
- 4.208 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.