Atribuită Cumpărare directă

Curatire mecanica a zapezii cu autocamion echipat cu lama si salarita, Curatire mecanica a zapezii cu autocamion echipat cu lama si salarita

Număr anunț
DA26815214
Autoritate contractantă
COMUNA CHIUZA (CUI 4426999)
Furnizor / câștigător
MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.320 RON
Valoare atribuită
17.320 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.320 RON

din 17.320 RON estimat