Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pentru suprafete pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat curatarii si dezinfectarii suprafetelor, materialelor, echipamentelor si mobilierului care nu sunt utilizate in contact direct cu produsele alimentare

Număr anunț
DA26826200
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA CLUJ (CUI 4565318)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,60 RON
Valoare atribuită
282,60 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,60 RON

din 282,60 RON estimat