Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție servicii de asigurare auto facultativă tip Casco, pentru microbuzul de transport școlar Opel Movano - Cibro, cu numarul de înmatriculare VN 07 NSX din dotarea parcului auto al Primăriei comunei Vulturu, judetul Vrancea, cu următoarele date de identificare: categoria microbuz M2 Clasa B, marca Opel Cibro, tipul CIOM/CAB20/011K23, varianta Movano-Cibro, numărul de omologare G11M111711Y75E5, numărul de identificare W0LVV34VEFB081453, serie CIV/nr. de inventar K746890, masa totala maxima autorizata 3890 kg, numărul de locuri total 17, în față 3, pe scaune 17, capacitate cilindrica 2299 cmc, putere maximă 110 kw, combustibil motorina, anul fabricației 2015, culoarea galben.Polita de asigurarea facultativă tip Casco, pentru microbuzul de transport școlar Opel Movano - Cibro, cu numarul de inmatriculare VN 07 NSX din dotarea parcului auto al Primăriei Comunei Vulturu se va încheia pentru o perioadă de 12 luni, începând cu data de 27.11.2020 până la data de 26.11.2021.Urmărim ca riscurile asigurate prin asigurarea facultativă tip Casco să fie: servicii complete - incendii, furt, vandalism, implicarea autovehiculului într-un accident rutier, evenimente naturale, ș.a., fără franciză la daune parțiale și la dauna totală.Suma asigurată se stabileşte în funcţie de valoarea reală a autovehiculului la încheierea asigurării. Se va preciza suma asigurată în lei.
- Număr anunț
- DA26811485
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.008,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.008,10 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.