Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU: TRACTOR HATTAT A110-4C1 4400 CMC / 7000 KG / 2 LOCURI /75 KW NUMAR IDENTIFICARE HHA1CSJ33404 ASIGURAT COMUNA MADULARI, CUI 2573896 ADRESA COMUNA MADULARI , JUD VALCEA ASIGURATOR CITY INSURANCE PRIMA DE ASIGURARE = 130,5 LEI VALABILITATE 12 LUNI DE LA 20.11.2020 PANA LA 19.11.2021
- Număr anunț
- DA26808051
- Autoritate contractantă
- Comuna Madulari (CUI 2573896)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130,50 RON
- Valoare atribuită
- 130,50 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.