Atribuită Cumpărare directă

1 Pachet a 194 tablete pentru elevii de pe teritoriul Comunei Chiojdu in vederea realizarii activitatilor educationale online si servicii aferente de furnizare internet prin cartela sim pe parcursul a 24 luni. Tabletele vor respecta specificatiile tehnice din oferta, respectiv vor avea caracteristici tehnice cel putin la nivelul celor impuse prin Ghidul Solicitantului aferent POC - Axa prioritară 2, Prioritatea de investiții 2c, Obiectiv Specific OS 2.4, Acţiunea 2.3.3 – Îmbunătățirea conținutului digital și a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e-educație, e-incluziune, e-sănătate și e-cultură – SECŢIUNEA E-EDUCAŢIE. Se va avea in vedere asigurarea semnalului la parametrii minimali din contract pentru toate localitatile apartinatoare ale comunei.

Număr anunț
DA26812474
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.176,87 RON
Valoare atribuită
133.176,87 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
15.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.176,87 RON

din 133.176,87 RON estimat