Atribuită
Cumpărare directă
Cantitate Engleza. Ghid de conversație ed a IV-a 1 Germana. Ghid de conversație ed a V-a 1 Franceza. Ghid de conversație ed a III-a 1 Italiana. Ghid de conversație ed a III-a 1 Spaniola. Ghid de conversație ed a III-a 1 Araba. Ghid de conversație ed a II-a 1 Ceha. Ghid de conversație ed I 1 Chineza. Ghid de conversație ed a II-a 1 Coreeana. Ghid de conversație ed a III-a 1 Croata. Ghid de conversație, ed I 1 Daneza. Ghid de conversatie, ed I 1 Finlandeza. Ghid de conversatie, ed I 1 Greaca. Ghid de conversatie ed a II-a 1 Japoneza. Ghid de conversație ed a II-a 1 Maghiara. Ghid de conversație ed a III-a 1 Norvegiana. Ghid de conversație ed a II-a 1 Olandeza. Ghid de conversație ed a III-a 1 Portugheza. Ghid de conversație ed a III-a 1 Sarba. Ghid de conversație ed a II-a 1 Slovena. Ghid de conversatie, ed I 1 Suedeza. Ghid de conversație ed a II-a 1 Turca. Ghid de conversație ed a IV-a 1 Gramatica limbii maghiare contemporane, ed I 1 Gramatica limbii engleze contemporane, ed. II-a 1 Gramatica limbii germane contemporane, ed. II 1 Gramatica limbii franceze contemporane, ed I 1 Gramatica limbii italiene contemporane, ed I 1 Gramatica limbii spaniole contemporane, ed I 1 Berlin - începe călătoria 1 Creta - începe călătoria 1 Paris - începe călătoria 1 Roma - începe călătoria 1 Budapesta - începe călătoria 1 Dubai - începe călătoria 1 Praga - începe călătoria 1 Amsterdam - începe călătoria 1 Thailanda - începe călătoria 1 Londra - începe călătoria 1 Istanbul și coasta Mării Egee
- Număr anunț
- DA26817229
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA "PAUL IORGOVICI" CARAS-SEVERIN (CUI 3228411)
- Furnizor / câștigător
- LINGHEA SRL (CUI 25331778)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.475,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.475,52 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.