Atribuită Cumpărare directă

Lucrarile constau in : montaj proiectoare cu led 200 W, montare teava rectangulara, reparatii imprejmuire plasa sintetica prin legare cu sarma zincata, sudura cu arc electric la tevi rectangulare, vopsitorii, transport materiale

Număr anunț
DA26812009
Autoritate contractantă
COMUNA FRATA (CUI 4546944)
Furnizor / câștigător
PERFECT IDEAL BOBMAR S.R.L. (CUI 40230661)
Cod CPV
45236119-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.809,35 RON
Valoare atribuită
13.809,35 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.809,35 RON

din 13.809,35 RON estimat