Atribuită Cumpărare directă

Rola cearceaf 60x50 ROLA CANAPEA 2 STRATURI CELULOZA 100% LAMINATA Câmp consultație (role) din hârtie albă, cu două straturi și dimensiunea 60 cm x 50 m, cu pliuri de rupere.

Număr anunț
DA26824843
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33198000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.275 RON
Valoare atribuită
4.275 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.275 RON

din 4.275 RON estimat