Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE CF NECESAR / OFERTA

Număr anunț
DA26848715
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.032,30 RON
Valoare atribuită
4.032,30 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.032,30 RON

din 4.032,30 RON estimat