- Număr anunț
- DA26817183
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA "PAUL IORGOVICI" CARAS-SEVERIN (CUI 3228411)
- Furnizor / câștigător
- LINGHEA SRL (CUI 25331778)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167,90 RON
- Valoare atribuită
- 167,90 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.