Atribuită Cumpărare directă

cutie x 10 seringi. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA!

Număr anunț
DA26816661
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33621100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.922,30 RON
Valoare atribuită
2.922,30 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.922,30 RON

din 2.922,30 RON estimat