Atribuită Cumpărare directă

10677847 - Lampa girofar LAMPA - 163.23 Ron / buc

Număr anunț
DA26818174
Autoritate contractantă
SC ECOSERV SIG SRL (CUI 28696329)
Furnizor / câștigător
UNIX AUTO SRL (CUI 10542416)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,23 RON
Valoare atribuită
162,23 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162,23 RON

din 162,23 RON estimat