Atribuită
Cumpărare directă
ARO UNT SEMIGRAS 40,ARO LAPTE UHT,ZUZU IAURT NAT,ARO SANA,ARO OUA M,HOCH BR TOP FELII,DELACO BR TOP FELII,HOC BR TOP CASCAVAL,ARO BR TOP TR SMANTANA,MC SPANAC FRUNZE,ARO FASOLE VERDE,MAZARE VERDE,MATRA KAISER,ARO SUNCULITA TARANEASCA,ARO MUSCHI FILE,ALDIS SUNCA PIEPT PUI,MC SUNCA PRESATA,ARO CIOLAN FIERT AFUMAT,MC CIOLAN AFUMAT DEZOSAT,ARO PARIZER CURCAN,MEDA CREMW,PRIMO CANATI POPULARI,CARNATI SUB PT GRATAR,CARNE AMESTEC GASTRO,CARNE AMESTEC PERIS,SCARICICA PORC INTERIM,ARIPI PUI,FICAT RATA CG PENELOPE,MACROU,LAMAI,MERE PINOVA,CARTOFI ALBI 10KG,VARZA ROSIE,LEUSTEAN,MARAR,CEAPA GALBENA,MORCOVI,ROSII,ARDEI BIANCA,DOVLECEI,VARZA ALBA,ARO PASTA TOMATE,DEFNE MASLINE,FL MASLINE NEGRE COLOSAL,ARO ULEI FL SOARELUI,COLONIAL Z PUDRA,ARO ZAHAR,MONTE NBANATO PENE,BANEASA FIDELINI,RIOBA MIERE POLIFLORA,FL GEM CAISE,DERONI OREZORIGINAL,ARO FASOLE ALBA,COSMIN FOI DAFIN,PIPER N MACINAT,ARISTOCRAP LAPTE,ORLANDO ESENTA VANILIE,ARO PUFULETI CU SARE,SALAM BISCUITI,MNIPRAJ CACAO,ARO NAPOLITANE,TANO FUIRSEC,KLA NEAMU PRAJ GRILA,LA NEAMU CORNULETE CAISE,PRAJ RULADA CACAO,ROMEGA RULADA PORTOCALE,CACAO PUDRA,MEYRO IODE SACSA
- Număr anunț
- DA26839666
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.338,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.338,30 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.