Atribuită Cumpărare directă

ARTERIOFIX 18G- set cateter arterial 18G cod 5206359. Termen de valabilitate minim 12 luni de la data livrarii. Produsele vor fi insotite de declaratie de conformitate precum si avizele si certificarile legale in vigoare. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA !

Număr anunț
DA26823582
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33170000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,60 RON
Valoare atribuită
393,60 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,60 RON

din 393,60 RON estimat