Atribuită
Cumpărare directă
11116868 - Vopsea lavabila pentru interior Casabella, 40 kg, alb + Amorsa 5 l Vopseaua lavabila pentru interior de la Casabella este fabricata pe baza de dispersii apoase, pigmenti, materiale de umplutura si aditivi specifici. Acest produs este destinat decorarii si protejarii peretilor si tavanelor din beton, zidarie, tencuiala, gips, gips-carton, atat pentru constructii civile, cat si industriale. Vopseaua ofera un finisaj alb, care nu se va ingalbeni in timp. Avantajele produsului: continut redus de compusi organici textura fina aplicabilitate usoara etalare buna uscare rapida aderenta foarte buna la suport comportare buna la stocare nu formeaza depozit neantrenbil
- Număr anunț
- DA26840705
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT si PROBLEME SPECIALE- UNITATEA TERITORIALA 320 (CUI 4231784)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44111400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.695,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.695,62 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.