Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Contractant/ Numar Numar Numar Prima Asigurat Polita rata inmatriculare 6 LUNI 1 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 46 TML 818.31 2 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 39 TLM 1963.90 3 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 42 TLM 872.82 4 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 38 TLM 200.15 5 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 44 TLM 200.15 6 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 33 TLM 1800.26 7 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 41 TLM 981.95 8 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 28 TLM 981.95 9 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 29 TLM 1800.26 10 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 32 TLM 1963.90 11 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 34 TLM 818.31 12 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 35 TLM 1527.48 13 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 36 TLM 1963.90 14 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 37 TLM 818.31 15 SC TRANSPORT LOCAL SA MS23TLM 3770.94 16 SC TRANSPORT LOCAL SA MS22TLM 3054.46 17 SC TRANSPORT LOCAL SA MS21TLM 3054.46 18 SC TRANSPORT LOCAL SA MS98TLM 981.96 19 SC TRANSPORT LOCAL SA MS97TLM 1418.37 20 SC TRANSPORT LOCAL SA MS99TLM 1418.37 21 SC TRANSPORT LOCAL SA MS24TLM 3054.46 22 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 10 TDT 1800.26 23 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 10 TDY 654.61 24 SC TRANSPORT LOCAL SA MS 10 TDT 545.54 25 SC TRANSPORT LOCAL SA MS10TCP 1527.49 26 SC TRANSPORT LOCAL SA MS10TCX 818.31 27 SC TRANSPORT LOCAL SA MS10TCW 981.95 28 SC TRANSPORT LOCAL SA MS10TCZ 545.54 29 SC TRANSPORT LOCAL SA MS10TCN 1418.36 30 SC TRANSPORT LOCAL SA MS10TDC 1854.83 31 SC TRANSPORT LOCAL SA MS10TDS 545.54 32 SC TRANSPORT LOCAL SA MS08WVK 1696.92 33 SC TRANSPORT LOCAL SA
- Număr anunț
- DA26832094
- Autoritate contractantă
- S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.672,33 RON
- Valoare atribuită
- 46.672,33 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.