Atribuită Cumpărare directă

CALCULATOR i3-9100 : Intel Core i3-9100, Placa de baza Gigabyte H310M DS2 rev 2.0, SSD HP 250 GB, S700, RAM Kingston, HyperX FURY Black 4GB, Carcasa RPC AB500DB, tastatura + mouse Serioux MKM5500 - Licenta OEM Microsoft Windows 10 Pro 64 bit

Număr anunț
DA26829208
Autoritate contractantă
ORASUL HATEG (CUI 5453878)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
48000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.924,37 RON
Valoare atribuită
1.924,37 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.924,37 RON

din 1.924,37 RON estimat