Atribuită Cumpărare directă

Traductor de presiune diferential + baterie robineti 3051S2CD2A2A11A1BM5

Număr anunț
DA26852424
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
VIBROTEST SRL (CUI 22282158)
Cod CPV
38423100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.268 RON
Valoare atribuită
21.268 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.268 RON

din 21.268 RON estimat