Atribuită Cumpărare directă

Electrod oxigen dizolvat • Tipul de măsurare: % saturaţie şi concentraţie • Intervalul de măsurare: 0,0..500,0%; 0,00 – 50,00 mg/l • Temperatură de operare: -5…55 ºC • Adâncime: 20 m • Membrană de legatură: HDPE

Număr anunț
DA26841253
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
HANNA INSTRUMENTS SERVICE SRL (CUI 18693643)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.044 RON
Valoare atribuită
1.044 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.044 RON

din 1.044 RON estimat