Atribuită Cumpărare directă

250 litri motorina pentru generatorul de la CRRN Sasca Mica si 40litri benzina, 20l ulei ungere lant, ,2litri ulei amestec Husqvarna (verde) pentru CAbR Todiresti

Număr anunț
DA26825620
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
PETRIMAR OIL-COM SRL (CUI 7237200)
Cod CPV
09134220-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.319,22 RON
Valoare atribuită
1.319,22 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.319,22 RON

din 1.319,22 RON estimat