Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine Dosar plastic 50buc/set 12x22,5 Biblioraft 100x4,89 File protectie 100buc 15x6,8 Carton Canon 160g 10x31 Biblioraft Ingust 30x4,98 Folie laminat 1x35 Plic C4 250x0,28 Plic C6 300x0,1 Plic C5 300x0,14 Plic B4 cu burduf 100x0,85 Creion Milan 10x5,3 Agrafe 28mm 10x0,79 Buretiera 5x1,95 Marker Bic 1x2,89 Cub Notes 1x7,8 Rezerva cub 1x7,8 Radiera 3x1,95 Ascutitoare 3x2,8 Capsator 3x69 Etichete 3x28,9 Mapa plastic 10x9,8 Fluid corector 10x1,99 Pix K15 50x1,65 Roller Gel 10x9,6 Stick 16GB 5x26
- Număr anunț
- DA26841660
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA OLT (CUI 18450067)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.406,59 RON
- Valoare atribuită
- 2.406,59 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.