Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de identificare și cartare vegetație (arbori și/sau arbuști ) in Parcul Nicolae Hentiu din orasul Saliste, jud. Sibiu pentru avizarea unor documentatii de catre Directai Judeteana pentru Cultura. Se vor identifica arbori și arbuști din teren, se vor colecta datele și se va realizara un plan de situație pe baza acestora. Acceptarea conditilor de catre ambele parti reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA26826933
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- BRICI OVIDIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 32961059)
- Cod CPV
- 71420000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.