Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Tabla magnetica 100x200 cm 302060909 5 289.00 Lei 1,445.00 Lei Hartie Vari Copy, A4, 80 g/mp, 500 coli/top 318051124 20 11.99 Lei 239.80 Lei Hartie ABSOLUT PAPER, A3, 80 g/mp, 500 coli/top 302091312 1 28.99 Lei 28.99 Lei File protectie transparente, 38 microni, 100 buc/set, NOKI 1532002 1 7.90 Lei 7.90 Lei Dosar plastic cu sina si gauri EXXO - Culoare: negru 1530051 100 0.60 Lei 60.00 Lei Avizier magnetic 90x120 cm ACCENTA 301061105 1 409.90 Lei 409.90 Lei Flipchart magnetic 70x100 cm (+ BURETE SI 4 MAGNETI), ACCENTA 303061020 1 182.90 Lei 182.90 Lei Saci menajeri FINO Economy, 35 L, 30 buc/rola 524051614 10 5.20 Lei 52.00 Lei Marker whiteboard FORPUS - Culoare: negru 320071323 50 2.00 Lei 100.00 Lei Whiteboard marker varf rotund, 8 buc/set, MOLIN 521041623 1 20.40 Lei 20.40 Lei Banda corectoare 5mm x 8m, STANGER All Cover 325091353 3 6.00 Lei 18.00 Lei Tabla magnetica 60x90 cm 302060906 1 78.00 Lei 78.00 Lei
- Număr anunț
- DA26841812
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,DR. PARTENIE CIOPRON'' PALTINIS (CUI 23012322)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.220,91 RON
- Valoare atribuită
- 2.220,91 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.