Atribuită Cumpărare directă

IAURT, BRANZA DE VACI4%, BRANZA TOPITA, smantana 20%, cascaval TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA26819569
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
ECLIPSA LOGISTIC SRL (CUI 23962411)
Cod CPV
15551310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
934,50 RON
Valoare atribuită
934,50 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

934,50 RON

din 934,50 RON estimat