Atribuită
Cumpărare directă
reparatiia gardurilor invechite, totodata necorespunzatoare la momentul actual conform normelor in vigoare, este necesar repararea gardurilor pentru o durata de viata mai mare cat si normele tehnice de calitate la urmatoarele obiective: sala de festivitati, dispensarul, parcul mic pentru copii,primarie.
- Număr anunț
- DA26842182
- Autoritate contractantă
- Comuna Buesti (Consiliul Local Buesti) (CUI 16371404)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.184,10 RON
- Valoare atribuită
- 108.184,10 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.