Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectie- 0.20lei /mp Substantele folosite sunt: Pursept, Rely-on Vircon ,Germostop. Substantele sunt avizate de catre Ministerul Sanatatii!

Număr anunț
DA26868321
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI 23886365)
Furnizor / câștigător
GRECU TATIANA & ION SNC (CUI 11988850)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.257 RON
Valoare atribuită
1.257 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.257 RON

din 1.257 RON estimat