Atribuită Cumpărare directă

Makita - UH4861 - Masina de tuns gard viu, 400 W, 48 cm - 1buc; Top Garden - 380448 - Lopata zapada, 450 mm, coada lemn 20buc; Makita - HP347DWE - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 14.4 V, 1.3 - 1 buc; Bosch - 1600A00X79 - Acumulator, Li-Ion, 12 V, 3 Ah - 2 buc.

Număr anunț
DA26864857
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.561,34 RON
Valoare atribuită
1.561,34 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.561,34 RON

din 1.561,34 RON estimat