Atribuită Cumpărare directă

Sistem de cromatografie de schimb ionic Dionex Easion cu autosampler AS-DV, conform ofertei nr.O20-1350/16.11.2020

Număr anunț
DA26850003
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38432200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.250 RON
Valoare atribuită
100.250 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.250 RON

din 100.250 RON estimat