Atribuită
Cumpărare directă
Digi Internet Business 90 mbps Digi Internet Business 90 mbps Digi Internet Business 90 mbps Digi Internet Business 90 mbps Digi Internet Business 300 mbps Televiziune digitala+HboMaxPack+FilmNow Televiziune digitala+HboMaxPack+FilmNow Televiziune Analogica Televiziune Analogica DIGITEL CONECT 2 - 268327298 Total lunar 1016.38Lei, perioada contractuala 24 luni
- Număr anunț
- DA26840938
- Autoritate contractantă
- SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.376,74 RON
- Valoare atribuită
- 23.376,74 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.