Atribuită Cumpărare directă

Urmarirea mentinerii starii de sanatate si profilaxia imbolnavirilor beneficiarilor din cadrul Complexului de Servicii Sociale Moinesti, dezvoltarea somatica si psihomotorie, redarea autonomiei beneficiarilor, intocmirea si tinerea la zi a foilor de observatie si de evolutie a starii de sanatate, efectuarea programelor de recuperare si epicriza de etapa. -Asigurarea asistentei medicale si de urgenta prin examinarea beneficiarilor cu afectiuni acute, aplicarea medicatiei si a tratamentelor (dupa caz) procedurile, precum si internarea acestora in unitati specializate. -Selectionarea beneficiarilor care urmeaza a fi supusi actiunilor de recuperare, participarea la elaborarea programelor de recuperare, organizarea si aplicarea acestora. - Intocmire condica de medicamente si materiale sanitare. -Supraveghere permanenta a starii de curatenie prin aplicarea masurilor igienico-sanitare in saloane, sali de tratament, sali de mese, bucatarii, grupuri sanitare. -Control si aviz meniu. -Raspunde de organizarea si functionarea carantinei precum si de aplicarea altor masuri antiepidemice care se impun. -Selectionare beneficiari care urmeaza a fi supusi actiunilor de recuperare, participand la elaborarea programului de recuperare, organizand aplicarea acestuia -Controleaza calitatea tratamentelor si ingrijirilor medicale, a procedurilor si a programelor ergoterapeutice si recuperatorii.

Număr anunț
DA26837211
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
TEFAMED CLINIC SRL (CUI 37715497)
Cod CPV
85121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.880 RON
Valoare atribuită
10.880 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.880 RON

din 10.880 RON estimat