Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile informatice pentru realizare baza de date Registrul Electronic National al Nomenclatoarelor Stradale (RENNS) constau in : - Introducere date referitoare la HCL-uri cu privire la nomenclatura stradală si denumirile drumurilor si strazilor aferente UAT, incărcare documente. - culegerea (introducerea) datelor cu informatiile necesare si localizarea geospatială a tuturor drumurilor din unitatea dvs. in baza HCL (proces de atribuire, modificare, corectare, desfiintare, dezmembrare, comasare drumuri, pozitionare inceput si sfîrsit drum, modificare geometrie drumuri pe hartă), validare attribute drumuri, unire tronsoane, contiunare, suprapunere etc. - culegerea (introducerea) datelor cu informatiile necesare si localizarea geospatială a tuturor adreselor si numerelor administrative din unitatea dvs. in baza HCL (process de adăugare adresă administrative, modificare, desfiintare, comasare, dezmembrare, marcare geometrie punct de adresă administrativă etc.) - verificare si validare date introduse, validare ecran gestionare, verificare si validare pozitionări geospatiale drumuri si adrese administrative. - instruirea utilizatorilor beneficiarului pentru folosirea cu maximă eficientă a platformei informatice cu privire la RENNS. Pretul unitar pentru toate serviciile mentionate este de 5 lei / adresă administrativă, drum si nu contine TVA
- Număr anunț
- DA26834142
- Autoritate contractantă
- COMUNA NEGOMIR (CUI 4898843)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
- Cod CPV
- 72312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.950 RON
- Valoare atribuită
- 11.950 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.