Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine 1 buc x Ultrabook Lenovo ThinkPad X1 Extreme GENERATIA A 2-a cod 20QVS14B00 ( cod vechi 20QVS07T00) :Procesor Intel Core Coffee Lake (9th Gen) i9-9880H ,Ultra HD/4K 3820 x 2160 OLED,anti reflective/anti smudge 400 nits , Multi Touch,SSD 1TB, 32 GB 2666 MHZ, placa grafica dedicata GTX 1650 4GB, Intel Wi-Fi 6 802.11 AX200 (2 x 2), Bluetooth® 5.0 , Porturi : 2 x USB 3.1 Gen 1** (unul always on), 2 x USB 3.1 Gen 2** Type-C / Intel Thunderbolt 3 (Power Delivery, DisplayPort, Data transfer) , SD card reader, HDMI 2.0, Smart card reader ,, Headphone / mic combo , RJ45 via Ethernet Extension adapter , Infrared HD 720p CAMERA cu microfon, Kensington lock slot, tastatura anti stropi , iluminata , alimentator 135 W, baterie 4 celule 80 Wh , 14 ore autonomie. Licenta preinstalata Windows 10 Pro, 1,7 kg , Adaptor la retea RJ45 inclus, Lenovo Pen Pro, garantie 3 ani (pret unitar 16100 lei + tva) 1 buc x ThinkPad L15 Series; L15 G1 T; 15.6FHD AG 250N; CORE I7-10510U 1.8G 4C MB; 32GB DDR4 3200 SODIMM; 1TB SSD M.2 2280 NVME TLC OP; INTEGRATED GRAPHICS; INTEL AX200 2X2AX+BT VPRO WW; WWAN NO CARD WITH ANTENNA; ; IR&HD CAMERA W/MIC; BKLT KB NP BK EURO ENG; W10 P64-ROM/ENG; N01 3Y COURIER/CARRYIN; 3CELL 45WH INTERNAL (pret unitar 6440 lei + tva) Total pachet - 22540 lei +tva
- Număr anunț
- DA26829999
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.540 RON
- Valoare atribuită
- 22.540 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.