Atribuită Cumpărare directă

Film radiologic 1. Film radiologic verde PRIMAX RTG-G 35/43 cm - 2 CUTII 2. Film radiologic verde PRIMAX RTG-G 30/40 cm - 2 CUTII 3. Film radiologic verde PRIMAX RTG-G 24/30 cm - 2 CUTII Film radiologic de uz medical general cu emulsie pe ambele fete, destinat expunerii radiologice în combinatie cu ecrane intensificatoare cu emisie în spectru verde,prezentare produs 100 buc/cutie; producator PRIMAX GMBH Germania Filmele sunt compatibile cu toate tipurile de folii(ecrane), masini automate de developare si solutii pentru prelucrare manuala si automata PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26838449
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI 18245860)
Cod CPV
32354000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.084 RON
Valoare atribuită
1.084 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.084 RON

din 1.084 RON estimat