Atribuită Cumpărare directă

Rola prosop derulare centrala alba 2 str 138m rola 6 rolebax; Prosop bucatarie Wepa Comfort2 str alba2 roleset; Clor Sano javel 4l; Mop sintetic 50 fire; Set curatenie galeata storcator mop + coada matura+coada faras; Set toaleta mare; Coada lemn matura/mop 110 cm; Burete vase cu caneluri 10 buc/UM; Rola prosop MaxiPull alba 2 str 135m portionata 6 role/UM; Detergent manual Dero 2in1 Lavanda 400g; Galeata cu storcator si separator Scotch-Brite; Hartie igienica Wepa Prestige 3 str 8 roleset; Calgon automat 1kg; Raid Spray Muste+Tantari; Matura LATINO fir mediu rosie; Saci negri europubela 120 litri 10 buc/rola; Rezerva mop bumbac 200g; Praf curatare Rivex 500g; Detergent covoare Biocarpet 500ml; Sapun lichid Dove 250 ml; Saci menajeri CMU 35 l 50 saci/um; Detergent contra grasimilor Sano Forte plus tigger 750ml; Spray curatare si dezinfectare multisuprafete si geamuri Mr. Proper 3 in1 750 ml; Detergent pentru toate suprafetele Mr Proper Ocean 5 l; Odorizant toaleta Sano Bon blue 55g; Detergent vase Sano Spark lemon 1l; Dezinfectant Domestos Atlantic 750m; Detergent suprafete ceramice Cif Lemon 500ml; Detergent WC Lemon 750 ml; Set curatenie Vileda UltraSpin Mini; Ariel Profesional White Max Alfa detergent automat 15 kg

Număr anunț
DA26853509
Autoritate contractantă
Club Sportiv Scolar nr.5 (CUI 4364381)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
39514100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.536,65 RON
Valoare atribuită
3.536,65 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.536,65 RON

din 3.536,65 RON estimat