Atribuită Cumpărare directă

8438010 1 BC Radiator RK2009T 9 elem turbo 2000 W 172,27 Lei

Număr anunț
DA26854439
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL (CUI 427282)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
39715200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,54 RON
Valoare atribuită
344,54 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,54 RON

din 344,54 RON estimat