Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pachet materiale de constructie pentru C.M.J. Botosani conf. anunt de pubicitate

Număr anunț
DA26872125
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
662,67 RON
Valoare atribuită
662,67 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

662,67 RON

din 662,67 RON estimat