Atribuită Cumpărare directă

Caserola alba polistiren, 2 compartimente, 240x210x70, capac atasat, 200 buc/set, Bol supa PSE, 500ml, 25 bucati/ set, Set Tris, servetel + lingura+furculita+cutit

Număr anunț
DA26845198
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.645,41 RON
Valoare atribuită
1.645,41 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.645,41 RON

din 1.645,41 RON estimat