Atribuită
Cumpărare directă
Cupressocyparis Laylandii este coniferul cu cea mai rapida crestere (aproximativ 90 cm pe an). Inaltimea sa maxima la maturitate poate atinge 15 m. Astfel, datorita cresterii sale rapide, acest conifer este alegerea ideala pentru un gard viu inalt si dens, in cel mai scurt timp. Cand planta sau gardul format ajung la dimensiunea dorita, li se poate stopa cresterea prin tunderea varfului. La început prezintă o densitate mai slabă. Achizitia se va finaliza prin semnarea unui contract de furnizare.
- Număr anunț
- DA26852323
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
- Furnizor / câștigător
- DELMADOR DECOR S.R.L. (CUI 40784152)
- Cod CPV
- 03120000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.