Atribuită Cumpărare directă

-Steag exterior cu emblema Uniunii Europene (135x90 cm) - 5 buc. -Steag exterior cu tricolorul României (135x90 cm) - 5 buc. -Steag exterior cu emblema Consiliului Județean Constanța (135x90 cm) - 5 buc. -Steag exterior cu emblema orașului Constanța (135x90 cm) - 5 buc. -steaguri de exterior, personalizate - dimensiune finita: 135x90 cm - poliester permeabil la vant, imprimare o fata, buzunar lateral pentru lance - diferite modele - grafica este furnizata de achizitor. Conform oferta.

Număr anunț
DA26877908
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
MASTER PRINT SRL (CUI 17265150)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat