Atribuită
Cumpărare directă
HL75.1 - Varfuri pipeta Roth Standard Makro 1000-10000 μl, 100 buc Varfuri Standard Makro1000-10000 μl, nesterile, vrac 100 buc/punga Varfurile Standard Makro sunt nesterile Confectionate din polipropilena Lungime: 156.5 mm Certificat CE/IVD Incolore Producator ROTH Tip Varfuri Volum 1000 - 10000 µl Gradat Nu Steril Nu Cantitate 100 bucati Compatibilitate Compatibile cu pipetele Roth, Brand, Eppendorf, Gilson, Sartorius. Lungime 156.5 mm Impachetare 1 punga*100 bucati Culoare Incolor Cod culoare Nu Cod produs HL75.1
- Număr anunț
- DA26839309
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358,59 RON
- Valoare atribuită
- 358,59 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.