Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 2 buc x Monitor Curbat LED VA Samsung 27, 1800R, FrameLess, FreeSync, Full HD, HDMI, Negru, LC27R500FHU (pret unitar 957 lei + tva) 5 buc x WDC WDBBGB0030HBK-EESN Disc extern HDD WD My Book EMEA. 3.5. 3TB. USB 3.0. negru (pret unitar 472 lei +tva) 1 buc x LOGITECH 981-000750 Logitech Gaming Headset G635 7.1 Surround Sound LightSync, USB, Black (pret unitar 601 lei + tva) 2 buc x ROUTER TP-LINK wireless 1200Mbps, 4 porturi Gigabit, 4 antene externe + 1 interna, Dual Band AC1200 „Archer C6” (pret unitar 138 lei + tva) 1 buc x Casti SONY WH-XB900NL, Bluetooth, NFC, Over-Ear, Microfon, Noise Cancelling, Extra BASS, Albastru (pret unitar 850 lei + tva) 1 buc x Tableta Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Octa-Core, 10.4", 4GB RAM, 64GB, 4G, Angora Blue (pret unitar 2000 lei + tva) Total Pachet - 8001 lei + tva
- Număr anunț
- DA26841476
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.001 RON
- Valoare atribuită
- 8.001 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.