Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea facultative de incendiu si alte riscuri,astfel: Obiectul asigurarii : Cladiri si continut,2 locatii Riscuri asigurate de baza: incendiu, trasnet – efecte directe, explozie, caderea sau prabusirea unui aparat de zbor pilotat, a partilor sale sau a incarcaturii acestuia, precum si caderi de corpuri, cutremur de pamant , grindina, ploaie trorentiala, inundatie, furtuna, uragan, tornada, prabusire, alunecare de teren, greutate strat zapada/gheata, greve, revolte,tulburari civile, cadere de corpuri, vandalism, furt prin efractie si acte de talharie, boom sonic, precum si urmarile acestora . Riscuri suplimentare:cheltuieli necesare stingerii incendiilor ,demolare ,transport,curatire resturi,daune provocate vecinilor,daune ca urmare a apei de conducte,refulare,inundatie,avarii accidentale,fenomene electrice Suma asigurata /limite de raspundere: 1.111.949,00 lei Prima asigurare totala: 1.703,81lei Plata primei :integral,cu termen de pasuire 30 de zile Fransiza:2% din SA risc cutremur de pamant Valabilitate 12 luni:18.11.202-17.11.2021

Număr anunț
DA26841186
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.703,81 RON
Valoare atribuită
1.703,81 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.703,81 RON

din 1.703,81 RON estimat